[NativeAds id=”1″]

پرطرفدارترین و بهترین عطرهای زنانه سال ۲۰۲۰

خانم ها روی انتخاب عطر و ادکلن بسیار حساس هستند ، در ادامه به معرفی بهترین عطرهای زنانه سال ۲۰۲۰ می پردازیم که در وبسایت آمازون جزو محبوب ترین و پرفروشترین عطر و ادکلن های زنانه بوده اند.

رایحه عطرها بسته به نوع شخصیت افراد متفاوت است . برخی افراد عطرهایی با رایحه ای تند و برخی رایحه ملایم را می پسندند

بهترین عطرهای زنانه سال 2020

بهترین عطرهای زنانه سال ۲۰۲۰

 

۱- دولچه و گابانا (Dolce and Gabbana light blue Eau De Toilette)

عطر دولچه و گابانا رایحه ای با ماندگاری بالا و یادآور تابستانی شاد است. این عطر با الهام از احساسات زنان مدیترانه ای طراحی شده است .  رایحه گل و میوه اعتماد به نفس و احساسات زنانه را برانگیخته می کند. این عطر تابستانی در بطری ای شیشه به رنگ یخی با دربی آبی آسمانی قرار دارد.

خرید عطر زنانه دولچه و گابانا

این عطر ترکیبی از رایحه های سرو ، سیب و گل آبی استکانی است که با رایحه بامبو ، یاس و گل رز سفید تشدید می شوند . چوب  قرمز ،  کهربا و مشک نیز در رایحه آن احساس می شود. Light Blue در سال ۲۰۰۱ معرفی شد و از محبوب ترین عطرهای زنانه به شمار می رود.

[maxbutton id=”3″ ]

۲- جویسی کوتور (Juicy Couture Viva La Juicy Eau de Parfum)

اگر از شخصیتی بازیگوش برخوردار هستید ، این عطر با شخیت شما تناسب دارد . رایحه ی دلپذیر و فراموش نشدنی این عطر برای استفاده روزانه مناسب است. ترکیبی از رایحه گل ها و نت های نارنگی و انواع توت های وحشی این عطر را به رایحه ای اغوا کننده تبدیل کرده است.

بهترین عطر زنانه جویسی کوتور

رایحه ای از گل های زنبق و یاس، کهربا، کارامل و وانیل که در قلب آن مدفون شده شما را به ستاره هر مهمانی تبدیل خواهد کرد.

[maxbutton id=”4″ ]

۳- کلوین کلین ( Calvin Klein Eternity Eau de Parfum)

این عطر یکی از بهترین عطرهای زنانه به شمار می رود ، که توسط سوفیا گروژسمان ساخته و در سال ۱۹۸۸ منتشر شد . رایحه ای که ارزش عشق ، خانواده و صلح را ماندگار می سازد و به احترام کالوین کلاین طراحی شده است.

عطر زنانه کلوین کلین بسیار خوشبخو

رایحه گل های عاشقانه جذابیت بی انتهایی برای این عطر فراهم آورده است . در ابتدا  نت های فریزی و یاس احساس می شود و رایحه گل رز و زنبق در قلب آن نهفته است. همچنین رایحه های چوب صندل ، مشک و هلیوتروپ به میزان کمی  در آن یافت میشود.  می توانید از این عطر به طور روزانه استفاده کنید و از رایحه دل فریب آن لذت ببرید .

[maxbutton id=”5″ ]

۴- استه لودر (Estee Lauder Pleasures Eau De Parfum)

اگر رایحه ای ملایم از گل ها را بیشتر می پسندید ، استی لودر انتخاب مناسبی برای شما به شمار می رود . این عطر یادآور رایحه گل های بهاری باران خورده است . ترکیب  لیلی ، گل صد تومانی ، گل رز صورتی و گل یاس ، در طول روز به مرور آشکار می شود .

طبیعت بی نظیر ، گریزان و درخشان Pleasures برای اولین بار در سال ۱۹۹۵ ، آن را به پر فروش ترین  عطر تبدیل کرده است.

[maxbutton id=”6″ ]